Browse Instagram content with Pikram.com

Lithuania

Instagram photos and videos at Lithuania

🥳🥳 #lastbell🔔
🍟
❤
🖤 #happiness
Nu mīļi, pat ļoti🖤
❤️❤️
🎉🌸
keletas foto is praeitos vasaros 🥰 sia vasara griztu i Lietuva fotografuoti. jei reikalingas zmogus, kuris pasirupintu jusu sventes ar tiesiog akimirku iamzinimu su antra puse, vaikais, broliais sesem ar tiesiog jusu paciu - susisiekite 🙏🏽🔜🇱🇹
В душе уже нет равновесия.
Утром агрессия.
Ночью депрессия🥀
Они такие схожие, но такие разные)))) что невозможно выбрать, как обычно🌚⚓️
#улыбайтесьэтовсехраздражает 😁
На теплоходе музыка играет....🛳
#summertime #эскакдоллар
Hello🖤❤️
🍦
liko tik bilietus į Daniją nusipirkti🤭 #happy
Baigiau balčiaką #abitūra
🌞
Un grazie va soprattutto alla signora del monastero, che dopo ben 10 anni é riuscita a vedere dei turisti e le é partita la fibrillazione atriale, alla leggera cucina lituana, agli attacchi di cleptomania per gli scontrini e soprattutto alla nostra Meringona nazionale
❤️
❀ ❀ ❀
Sampaninis Kauno choras
Buvau pamiršusi vieną dalyką. Iš kur aš esu. #milijonaigalaktiku #sunset #goldenhour
Su gimtadieniu mylimas Rolandai. Kai pagalvoju trečdalį gyvenimo esame kartu. Ačiū tam 2007 tųjų vakarui, kai Tu atėjęs pas mane į radijo laidą, riebiai nusikeikiai eteryje ir taip gimė Radistų laida. Gimė tai kas mus sujungė labai labai ilgam. Kiek tūkstančių valandų mes juokėmės kartu, rašėm idėjas, garsinom džinglus, skambinom žmonėm, svajojom, keliavom, miegojom, tūsinom, šokom. Kaip parinomės pirmaisiais žingsniais televizijoje. Kaip liūdėjom kartu kai patyrėm didžiulį minusą organizuojant pirmuosiuos savo renginius. Ir kokie buvom laimingi kai grodami savo muziką - matėm prieš save tūkstančius žmonių. Būti šalia Tavęs yra kažkas wow. Pirmiausia, tai kad galiu mokytis iš Tavęs. Tu mane įkvėpei būt kitokiu Jonu - pasitikinčiu, drąsiu ir visada besišypsančiu. Ačiū už visas tas akimirkas ir už tas kurios dar laukia mūsų ateity. Su gimtadieniu radiste Rolandai. Luv ya.
In a world where you can be anything,be kind.  #peace
Herojus - ne tada, kai gelbėji pasaulį, o tada kai skiri laiko. Dovanoti kažkam savo laiką yra geriausia, ką galime duoti -  klausyti, rūpintis ir beatodairiškai mylėti. O kas jums yra herojus?"
#Neptūnas #gerossavijautosvanduokasdienai #ad
Psy u soon😋🔪🔪
💙
Waves gently crashing into the shore dusting it in pure gold
Narcissus 🐥
.✨
✨
Pabandėme ir negalim sustoti. Jokia proga ir be priežasties, pamatėm “Vyšnių sodo” Feisbuke ir Fausta sakė, gal paimam. Bus Oregonui draugas ir brolis. Sakau, gerai. Ar pakankamai turim rūpesčių? Bitch, žinoma, ne.

Pavadinom jį Tahoe, pagal ežerą Kalifornijoje ir Nevadoje. Jis išgelbėtas iš pamišusios senės veisėjos Radviliškyje, kuri turi tipo fermą ir paskui neturi kur šuniukų dėti. Pekino ir kažko mišinys. 
Dabar mes keturiese. #tahoethedog