Browse Instagram content with Pikram.com

#evente

Posts tagged as #evente on Instagram

4,574 Posts

#Evente | Kritikat pushtuan rrjetin, Madonna ndryshon në web performancën në “Eurovision” 
Lexo më shumë në IMAlbania.com! 
#IMA #TV #SERIES #BLOG #MAGAZINE
Curious what happens at one of the biggest events industry and hospitality trade shows? The Global @imex_group Frankfurt is opon us. Thousands of delegates. Hundreds of stand : destinations, countries, cities, hotels, venues and other industry providers. We will be there discussing business with our suppliers but do not forget we will also bring you interesting posts, stories, recordings and more. Follow us May 22nd and 23rd. Check out stories daily
#eventprofs #businessevents #imex19 #imex #eventplanner #eventing #Frankfurt  #Germany #mondaymotivation #business #hoteliers #hotelmarkering #digitalmarketing #hotelmanagement #venueseach #uniquevenue #sociamedia #millenials #innovation #instagood #instatravel #wanderlust #travelmassive #corporatetravel #incentivetravel #evente
#Evente | Miss Shqipëria 2019 nis rrugëtimin 
Lexo më shumë në IMAlbania.com! 
#IMA #TV #SERIES #BLOG #MAGAZINE
Modele unike Dhe super cmime vetem ne #cameleon #moda #milano🇮🇹 #fashion#style#trend#beautiful #dress#day#fustane##klas#evente
Our founder @ronke.lawal spoke at the #BTCTurns1 event recently, it was a brilliant event.

#Reposted from @impactbrixton -  What does it mean to be a black travel content creator in 2019? @btravelcreators explored the topic today for their one year anniversary celebration. The event included a panel of black vloggers, bloggers and content creators who discussed working with brands as black travel creators and influencers.
.
.
.

#publicrelations
#impactbrixton #btravelcreators #blackvloggers #travelcontent #travelvlogging #travelblogger #inspo #influencer #influencers #londonevente #evente #brixton #coworking #community #networking #socialimpact #lambeth #popbrixton #marketing #pr #branding
#Evente | Holanda shpallet fituese e Eurovision 2019 me Duncan Laurence - Arcade 
Lexo më shumë në IMAlbania.com! 
#IMA #TV #SERIES #BLOG #MAGAZINE
What does it mean to be a black travel content creator in 2019? @btravelcreators explored the topic today for their one year anniversary celebration. The event included a panel of black vloggers, bloggers and content creators who discussed working with brands as black travel creators and influencers.
.
.
.
#impactbrixton #btravelcreators #blackvloggers #travelcontent #travelvlogging #travelblogger #inspo #influencer #londonevente #evente #brixton #coworking #community #networking #socialimpact #lambeth #popbrixton #marketing #pr #branding
#Evente | Jonida Maliqi përfundon performancën në Natën Finale të Eurovision 2019 
Lexo më shumë në IMAlbania.com! 
#IMA #TV #SERIES #BLOG #MAGAZINE
'MONICA FASHION' - SHKODËR - #FUSTANE ME QERA PËR #EVENTE TË NDRYSHME 
Keni një event dhe nuk dini se çfarë të vishni atëherë zgjidhja u gjend FUSTANE ME QERA SHKODER. Disponojmë fustane nga të gjitha llojet dhe të gjitha kategorive. Ju mirëpresim në ambjentet tona. 
Tel:  069 87 17 721 
Adr:  Rruga OSO KUKA, GODINA 9 - KATËSHE, KATI 1 nr. 624 
#Fashion #fustanemeqera #FEMRA
POROSIT ONLINE FTESËN TËNDE 📩 🛒 Dërgesa në Kosovë 🇽🇰 / Shqipëri 🇦🇱 dhe Maqedoni 🇲🇰 FALAS !!! ☎️ Viber / Whatsapp +38344743954 💻 Për më shumë na vizitoni online në: www.ftesa.net

#ftesa #ftesaperdasma #ftesapermartese #ftesaunike #ftesaperkanagjegj #ftesaperfejesa #ftesadasme #ftesafejese #wedding #peja #kosovo #exclusive #kosova #pejë #dasma #dashuri #love #perkushtim #pune #porositionline #freeshipping #porosit #instadirect #ftesaekskluzive #luxury #evente
#Evente | Kartolina e Jonida Maliqit në Eurovision 2019 | VIDEO 
Lexo më shumë në IMAlbania.com! 
#IMA #TV #SERIES #BLOG #MAGAZINE
Snowflake premieres in NYC TONIGHT 5/18 at 6pm! Head on over to the Big Apple Film Festival in Chelsea to finally get a chance to see the film! LINK IN BIO FOR TICKETS! #film #nyc #newyork #filmfest #lgbtworks #gayfilms #evente #necessaryoutlet
Snowflake premieres in NYC TONIGHT 5/18 at 6pm! Head on over to the Big Apple Film Festival in Chelsea to finally get a chance to see the film! LINK IN BIO FOR TICKETS! #film #nyc #newyork #filmfest #lgbtworks #gayfilms #evente #necessaryoutlet
Snowflake premieres in NYC TONIGHT 5/18 at 6pm! Head on over to the Big Apple Film Festival in Chelsea to finally get a chance to see the film! LINK IN BIO FOR TICKETS! #film #nyc #newyork #filmfest #lgbtworks #gayfilms #evente #necessaryoutlet
#Evente | Sonte nata finale e Eurovision 2019 drejtëpërdrejt në RTSH, ja se si mund të votoni për Shqipërinë! 
Lexo më shumë në IMAlbania.com! 
#IMA #TV #SERIES #BLOG #MAGAZINE
Jeni te mirepritur te shijoni tek ne, lengje dhe sallata me fruta te ndryshme, sezonale dhe ekzotike, te fresketa dhe te shendetshme! 💚 @sonjuiceshop 
Ushqim per mendjen dhe per trupin😋💪🏼
Nodhemi tek @kalaja_e_tiranes 
Ju mirepresim!
#juiceshop #juicebar #juice #smoothie #salad #greenjuice #strawberrys #fruit #fruta #vegetables #kalajatiranes #evente #party #porosi #fruta #shije #tirana #albania #luleshtrydhe #fest #sport #energy #detox #healthy #tasty #delicious #togo #takeaway
新作 【 語りべ 】

8月2日(金)〜8月31日(土)
楽天亭四季のぎゃらりーにて 『河童かわっぱ』きたかおる ・青柳玲子 2人展を行います🍀

かっぱ好き集まれ!!! 河童人形・山水画・その他 *ご予約も承ります。* #河童人形 #かっぱ#かっぱ大好き#かっぱ好き#妖怪#妖怪好き #妖怪図鑑 #ファインアート #陶芸作品 #陶芸品#みなかみ町 #群馬#谷川温泉 #楽天亭四季のぎゃらりー #8月のイベント#art #japane #gunma #tonegun #minakami #tanigawa #onsen♨️ #art #kappa #apparitions #ugust#evente
#Evente | Shqipëria performon e dyta në natën finale të Eurovision, zbuloni rendin e performancave të së shtunës! 
Lexo më shumë në IMAlbania.com! 
#IMA #TV #SERIES #BLOG #MAGAZINE
Sezona e dasmave po afrohet dhe ne filluam ti pranojmë rezervimet për këtë sezonë. Për një dasëm me qaste mahnitëse kontaktoni për shërbimet tona 🎉!
• 
#dasma #dasmatshqiptare #luxury #smokeshow #evente #fishekzjarre #mjegulla #prizren #prishtine
Nós apoiamos a liberdade, e você?

#Evente #CombateAHomofobia #Liberdade
Ftesat e punuara me shumë elegancë për klientët tanë... ⭐ LIRIDON & VLORA ⭐ 🛒 Dërgesa në Kosovë 🇽🇰 / Shqipëri 🇦🇱 dhe Maqedoni 🇲🇰 FALAS !!!
📩 Porositi Online 🔊
✔ Punuar me përkushtim dhe dashuri.
🎀 #FTESAnet 🎀 😃
📌 Kodi i ftesës: 2735 💻 Për më shumë na vizitoni online në: www.ftesa.net

#ftesa #ftesaperdasma #ftesapermartese #ftesaunike #ftesaperkanagjegj #ftesaperfejesa #ftesadasme #ftesafejese #wedding #peja #kosovo #exclusive #kosova #pejë #dasma #dashuri #love #perkushtim #pune #porositionline #freeshipping #porosit #instadirect #ftesaekskluzive #luxury #evente
S/S Collection 2019 🍀🌱🍃 #JAKAMEN
Snowflake premieres in NYC TOMORROW 5/18 at 6pm! Head on over to the Big Apple Film Festival in Chelsea to finally get a chance to see the film! LINK IN BIO FOR TICKETS! #film #nyc #newyork #filmfest #lgbtworks #gayfilms #evente #necessaryoutlet
Snowflake premieres in NYC TOMORROW 5/18 at 6pm! Head on over to the Big Apple Film Festival in Chelsea to finally get a chance to see the film! LINK IN BIO FOR TICKETS! #film #nyc #newyork #filmfest #lgbtworks #gayfilms #evente #necessaryoutlet
Snowflake premieres in NYC TOMORROW 5/18 at 6pm! Head on over to the Big Apple Film Festival in Chelsea to finally get a chance to see the film! LINK IN BIO FOR TICKETS! #film #nyc #newyork #filmfest #lgbtworks #gayfilms #evente #necessaryoutlet
Snowflake premieres in NYC this Saturday 5/18 at 6pm! Head on over to the Big Apple Film Festival in Chelsea to finally get a chance to see the film! LINK IN BIO FOR TICKETS! #film #nyc #newyork #filmfest #lgbtworks #gayfilms #evente #necessaryoutlet
Snowflake premieres in NYC this Saturday 5/18 at 6pm! Head on over to the Big Apple Film Festival in Chelsea to finally get a chance to see the film! LINK IN BIO FOR TICKETS! #film #nyc #newyork #filmfest #lgbtworks #gayfilms #evente #necessaryoutlet
Snowflake premieres in NYC this Saturday 5/18 at 6pm! Head on over to the Big Apple Film Festival in Chelsea to finally get a chance to see the film! LINK IN BIO FOR TICKETS! #film #nyc #newyork #filmfest #lgbtworks #gayfilms #evente #necessaryoutlet
STUDIO ARTISTIKE ' GESTI ART ' - TIRANE - #DEKORE SEZONALE - DEKORE PER STUDIO FOTOGRAFIKE - DEKORE PER #EVENTE - DEKORE PER SHTEPI DHE VILA - #PIKTURA - #MOZAIKE - #SKULPTURA

Ne meremi me realizimin e dekoreve te ndryshme, dekore sezonale, dekore per evente, dekore per studio fotografike, dekore per shtepi vila etj. Realizojme dhe skulpture, mozaik, pikture.
Mjafton te keni bje ide ne e realizojme.
"Jepini formë ideve tuaja "

JU MIREPRESIM !

Tel : 069 26 62 310

Adr: RRUGA : REXHEP SHALA (YZBERISHT PERBALLE KMY). TIRANE

#Artgrup #bizneseneshqiperi
في دقائق الفرح والابتسامة اللتي تلتقطها عدسة الهاتف هناك خباايا حزينة احتفض بها لنفسي .
ابتسمو وادخلو الفرحة على الغير فلربما كتبت لكم فيها حسنة.
نهاركم مبروك 
#ramdan_kareem#adidas#vibes#élégance#casablanca#rabat#agadir#fes#tendense#adidas#saydatshoping#shopping#vente#evente#lmjerd#hijabstyle#

Loading