Browse Instagram content with Pikram.com

#shkodra

Posts tagged as #shkodra on Instagram

44,174 Posts

Kush i ben keto gjat Ramazanit, le ta dije se Zoti ska nevoj per kesisoj qe agjerojne.
.
.
..
. .
. . . .
.
.
.
.
.
.
.
#shqiperia #albanian #durrës #maqedonia #nusetshqiptare #shqiptar #tiranacity #durresi #shkodra #korce  #vlora #elbasani #prishtinë #prizrencity #kavaje #gjakove #gjilani #kacanik #presheve #peje #ferizaj #shqipet i #mitrovice #kosove #lezhë #shqipëri #🇦🇱#tirana #shqiperiaime #shqiponja
@tayna #king #taynatore #kosova
 #albania #tirana #shkodra
#taynator #tayna #taynators 🇦🇱💪💟💟
Erald Spahja & Remixho Ograja & Band - Potpuri Dasme
#shkodra#shkoderlocja❤️#muzikshkodrane#eraldspahja#remixhoograja
New School OTR
Se shpejti me surpriza te shumta 💥
@bigkikotr & @matolale #NewOTR 🖌
Valle e Pirros ishte valle më e famshme në luftërat e lashta. Ishte origjinë doriane (ilire) dhe fillimisht shërbeu për edukimin e luftës. 
Sipas burimeve të lashta, ishte një vallëzim i armatorsur... #pelasgian #illyrian #dardanian #ilirida #albania #kosovo #macedonia #tirana #prishtina #shkupi #shkodra #prizren #tetova
😍😍😍 🌹🌹🌹 __________________➿➿➿_____________________ Follow us @baby_planet.al for more📸
Read bio to get featured👏👏👏 __________________➿➿➿_____________________
Tag a friend 😉😊👌👌
.
.
.
by @2todos
partner :
@i.demophotography 
@portraits__mood
. .
.
#babys_planet_al #baby #shkodra #like4like #follow4follow #kids #tirana #albania #likeforlike #followforfollow #girl #boy #vlora #tirane #likeforfollow #followme #kosovo #newborn #photooftheday #durres #likes #follow #life #blueeyes #littlegirl #littleboy #littleprincess #littleprince
👅
MASA : S deri në XXL 😃
Vonesa : 2-3 ditë🔥
Transporti : Falas Në Tiranë 😱
Material : Pambuk 100 % ✅
Modeli : T-SHIRT - HOODIE - PULLOVER - HOODIE CROP TOP - LONG HOODIE ☺️
Ngjyrat : Mbi 12 ngjyra gjëndje 
Porosite si në foto ose personalizoje vetë 👕
•••••••••BE DESIGNER FOR ONE DAY•••••••••
#tshirt #shirt #bluzatepersonalizuara #shqiptart #shqiptare #albanian #shqipet #tironc #madeinalbania #love #city #cities #tirana #kukes #shkodra #dibra #tropoja #elbasan #korca #lezha #vlora #albania #tirona #tshirt #shqiperi #clothes #julis #clothing #international #brand ORDER NOW 📥
Mbase pirja e një puroje kubane është mënyra me e mirë që të futesh në klimën e mbasdites të së Premtes.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#albania #kosovo #shqiperia #kosova #tirana #tiranapost #tiranacity #tirane #prishtine #prishtina #visitalbania #albanians #albanian #shqiperi #durres #durrescity #durresi #vlora #vlore #fier #fieri #shkodra #berat #gjirokaster #prizren #gjakova #prishtinacity #tiranalifestyle #shqiperiaime #richkidsalbania
You know me⭐️📸.
.
.
:
.
.
.
.
. follow me .
.
.
.
#mozzik #noizy #taynator #noizyking #luanator #tirana #albania #albaniangirl #kosovogirl #swissgirl #shkodra #shqiperi #shqip #shqiperietnike #albanian
Sa here i keni ba kto korridore sot? 
#feunishk asht dashni ❤😍🤗🎒📚📖💡 🤓👨‍🏫👩‍🏫👨‍💻👩‍💻🚶‍♂️🚶‍♀️🐾📚🎒📖 #universitetiishkodrës #luigjgurakuqi #fakultetitekonomikunishk #60viteunishk #25vitefeunishk #shkoder #shkodra #albania #shqiperia
1 gur 2 plluma dy (Soon)
Diss Readit, Feros, Hellbanianz etj...
Kenga do jet ne duet me reperin 
Illmill dhe do jet pjes e albumit te 
par te Semit qe do e publikoj se shpejti 💣
Red logo 😋
MASA : S deri në XXL 😃
Vonesa : 24 Orë 🔥
Transporti : Falas 😱
Material : Pambuk 100 % ✅
Shkrimi : 2 vjet garanci #lajeqyshdush 😉
Modeli : T-SHIRT - HOODIE - PULLOVER - HOODIE CROP TOP - LONG HOODIE ☺️
Ngjyrat : Mbi 12 ngjyra gjëndje 
Porosite si në foto ose personalizoje vetë 👕
•••••••••BE DESIGNER FOR ONE DAY•••••••••
#tshirt #shirt #bluzatepersonalizuara #shqiptart #shqiptare #albanian #shqipet #tironc #madeinalbania #love #city #cities #tirana #kukes #shkodra #dibra #tropoja #elbasan #korca #lezha #vlora #albania #tirona #tshirt #shqiperi #clothes #julis #clothing #international #brand ORDER NOW 📥
Tag friends Like ❤️ comment 💬 tag 🏷 a friend .
.
.
.
.
.
 #luxury #hashtag #albania #kosovo #gango #rich #richassii #follow #prizeren #tirana #prishtina #peja #durres #saranda #ferizaj #shkodra #gilani #vushtrri #mitrovica #gjirokastra
I Dërguari i Allahut (lavdërimi dhe shpëtimi i Allahut qofshin mbi të) angazhohej në mënyrë të veçantë me adhurim në dhjetë ditët e fundit të Ramazanit. Angazhimi i tij përfshinte namazin, leximin e Kuranit dhe lutjen. Buhariu dhe Muslimi transmetojnë nga Aisheja (Allahu qoftë i kënaqur me të) se Pejgamberi (a.s). : “Kur hynin dhjetë ditët e fundit e ngjallte natën, i zgjonte familjen e tij dhe përkushtohej në adhurim.” : “I Dërguari i Allahut (lavdërimi dhe shpëtimi i Allahut qofshin mbi të) angazhohej në adhurim dhjetë ditët e fundit të Ramazanit, me një angazhim që nuk e bënte jashtë tij.” I Dërguari i Allahut (lavdërimi dhe shpëtimi i Allahut qofshin mbi të) ka nxitur që të falet namazi i natës në natën e Kadrit me besim të plotë dhe llogaritje në shpërblim. Ebu Hurejre (Allahu qoftë i kënaqur me të) transmeton se Pejgamberi (lavdërimi dhe shpëtimi i Allahut qofshin mbi të) ka thënë: “Ai që falet natën e Kadrit me besim të plotë dhe llogaritë në shpërblimin, do t’i falen atij mëkatet e mëparshme.” Ky hadith tregon për ligjshmërinë e ngjalljes së saj me faljen e namazit në të.
Prej lutjeve më të mira që thuhen në natën e Kadrit është ajo që ia ka mësuar Pejgamberi(a.s). Aisheja(r.a) ka thënë: “O i Dërguar i Allahut, nëse e dijë se cila natë është nata e Kadrit, çka të them në të? Ai tha: Thuaj: O Zoti im, ti je Falës dhe e donë faljen, andaj më fal mua.” .
.
.
#makkah #ramadan #kadergecesi #istanbul #mateci #hadithe #ramadan2019 #madinah #kumanova #kumanovajone #sllupcani #edukimiislam #elvisnaci #jakupasipi #shefqetkrasniqi #shkupi #kosovo #presheva #prishtina #prizreni #shkodra #tetova #tirana #kuran #haditheshqip
Rreperi,Aktori ,Këngëtari Noizy mban një orë të veçantë Richard Mille,prej 18K Floriri & Titanium.

Çmimi: €178,227
Dubrovnik, eine von Tourismus und Geldgier geprägte, aber in den menschenfreien verwinkelten Gassen der Altstadt, wunderschöne Stadt. Der Startpunkt zur Reise zum südlichsten Teil der Tour. Über die Bucht von Kotor und einen Besuch der gleichnamigen Stadt in Montenegro 🇲🇪 über die Grenze nach Albanien 🇦🇱 in die Stadt Shkodra unterhalb der Festung Rozafa. #bighorsti #camper #camping #campervan #camperlife #camperlifestyle #kroatien #hrvatska #albanien #albania #montenegro #montenegro🇲🇪 #Kastenwagen #Pössl #travel#travelblog #kotor #kotorbay #bayofkotor #shkodra #roadtrip #rozafa #rozafacastel #castle #burg #dubrovnik #dubrovnikoldtown #kingslanding #kingslandingdubrovnik #gameofthrones
Casa De Papel 😍
MASA : S deri në XXL 😃
Vonesa : 2-3 ditë🔥
Transporti : Falas Në Tiranë 😱
Material : Pambuk 100 % ✅
Modeli : T-SHIRT - HOODIE - PULLOVER - HOODIE CROP TOP - LONG HOODIE ☺️
Ngjyrat : Mbi 12 ngjyra gjëndje 
Porosite si në foto ose personalizoje vetë 👕
•••••••••BE DESIGNER FOR ONE DAY•••••••••
#tshirt #shirt #bluzatepersonalizuara #shqiptart #shqiptare #albanian #shqipet #tironc #madeinalbania #love #city #cities #tirana #kukes #shkodra #dibra #tropoja #elbasan #korca #lezha #vlora #albania #tirona #tshirt #shqiperi #clothes #julis #clothing #international #brand ORDER NOW 📥
#shqiperi #kruja #tirana #elbasan #vlora #berati #shkodra #durres 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Gjith ju ka mdodh 😂😂 •
•
•
•
•
Tag you squad
•
•
•
•
•
Follow here : @trmd_gang •
•
•
•
Hashtags •
•
•
•
•
•
#pubgmobile#pubgm#albania#mafia#gucci#adidas#otr#noyzi#tba#unikatil#hellbanianz#babastras#bmw#benz#audi#partizani#tirana#kamza#elbasani#skenderbeu#kombetarja#durresi#richkidsalbania#kuksi#tropoja#shkodra#mirdita#hasi#puka#falimderit
Izmir, Turqi 1962
Shqiptarët e Izmirit gjatë festivalit... #pelasgian #illyrian #dardanian #ilirida #albania #kosovo #macedonia #tirana #prishtina #shkupi #shkodra #prizren #tetova
@jeffstaple po na tregon produktet që do dalin në treg nga bashkëpunimi @nike x @staplepigeon. Siç mund të keni vënë re, produktet ndërrojnë ngjyrë pas kontaktit me rrezet UV.
📽: Jeff Staple
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. .
#albania #kosovo #shqiperia #kosova #tirana #tiranapost #tiranacity #tirane #prishtine #prishtina #visitalbania #albanians #albanian #shqiperi #durres #durrescity #durresi #vlora #vlore #fier #fieri #shkodra #berat #gjirokaster #prizren #gjakova #prishtinacity #tiranalifestyle #shqiperiaime #richkidsalbania
Per ju maturante dhe dasmore @#PassioneModa ka sjellur nje super furnizim
👉Koleksioni 2019
Furnizimi i ri @#passionemodashop #passionemoda #elbasani #elbasan #durres #shkodra #shkoder #vlore #vlora #fier #lushnje #librazhdi #korce #pogradec #peqin #shqiperia
Per ju maturante dhe dasmore @#PassioneModa ka sjellur nje super furnizim
👉Koleksioni 2019
Furnizimi i ri @#passionemodashop #passionemoda #elbasani #elbasan #durres #shkodra #shkoder #vlore #vlora #fier #lushnje #librazhdi #korce #pogradec #peqin #shqiperia
Per ju maturante dhe dasmore @#PassioneModa ka sjellur nje super furnizim
👉Koleksioni 2019
Furnizimi i ri @#passionemodashop #passionemoda #elbasani #elbasan #durres #shkodra #shkoder #vlore #vlora #fier #lushnje #librazhdi #korce #pogradec #peqin #shqiperia
Per ju maturante dhe dasmore @#PassioneModa ka sjellur nje super furnizim
👉Koleksioni 2019
Furnizimi i ri @#passionemodashop #passionemoda #elbasani #elbasan #durres #shkodra #shkoder #vlore #vlora #fier #lushnje #librazhdi #korce #pogradec #peqin #shqiperia
Ruleta ruse na jena vllazin babik jo vetem friends •
•
•
•
•
Tag you squad
•
•
•
•
•
Follow here : @trmd_gang •
•
•
•
Hashtags •
•
•
•
•
•
#pubgmobile#pubgm#albania#mafia#gucci#adidas#otr#noyzi#tba#unikatil#hellbanianz#babastras#bmw#benz#audi#partizani#tirana#kamza#elbasani#skenderbeu#kombetarja#durresi#richkidsalbania#kuksi#tropoja#shkodra#mirdita#hasi#puka#falimderit
City is buzzing today 😎🚶‍♂️🚶‍♀️🐾💤☕🍨🎏🌞🌡🆒️🆙️🥃🥤 #universitetiishkodrës #luigjgurakuqi #fakultetitekonomikunishk #60viteunishk #25vitefeunishk #shkoder #shkodra #albania #shqiperia
Po Nuk jam vet po jam vet i treti shoqet mos i le merri me veti @drilon.mbrati @b_l_w Like ❤️ comment 💬 tag 🏷 a friend .
.
.
.
.
.
 #luxury #hashtag #albania #kosovo #gango #rich #richassii #follow #prizeren #tirana #prishtina #peja #durres #saranda #ferizaj #shkodra #gilani #vushtrri #mitrovica #gjirokastra
🎁GIVEAWAY🎁
Faqa @atlete_sportive_kepuc deshirone te dhuroje per njeren nga ju keto sandalet ne foto😊
A nuk jane nje dashuri ndiqni rregullat dhe pse jo te jesh ti fituesja 🤗
____________________________
1- ✅ Like fotos
2- ✅Follow @atlete_sportive_kepuc & @orindagiveaway
3- ✅ Beni tag 3 miq ose me shume (edhe miqte qe beni tag duhet ti bejne follow @atlete_sportive_kepuc & @orindagiveaway
Beni sa me shume komente me tag te ndryshem dhe sigurohuni qe miqte qe keni bere tag te ndjekin te 2 faqet ❌Kujdes nuk lejohen komentet me tag te njejte ❌
______________________________
Kush nuk zbaton rregullat skualifikohet e zgjidhet nje fitues tjeter.
Loja mbaron ne dt 21 maj 2019 
#Fituesi zgjidhet #live me program 
#Ju urojme fat 😍😍 #sandalet #veshje #meshkuj #femra #shqiperia #vlora #tirana #shkodra #durres #sarande #kosove #prishtine #maqedoni #shkup #tetove #prizren #fieri #elbasan #lezhe #laciotat #berat #gjirokaster #lushnje #librazhd #kuqezi #kombetarja #shqiperiaime

Loading